II Kędzierzyńsko – Kozielski Drużynowy Wyścig Kajakowy Odra 2012

II Kędzierzyńsko – Kozielski  Drużynowy Wyścig Kajakowy Odra 2012  został rozegrany w dniu 8.09.12r. na rzece Odra  przy stanicy  WOPR Koźle.  54 uczestników zrzeszonych  w dziewięciu  drużynach  rywalizowało  na odcinku 600 m w górę i w dół rzeki. Ostatecznie zwycięstwo odniosła        I drużyna  Zespołu Szkół  Żeglugi  Śródlądowej  pod kierownictwem Elżbiety Żarskiej, drugie miejsce zajęła  Sportowa drużyna WOPR, trzecie miejsce- Klub Turystyki Kajakowej Sławięcice,  czwarte miejsce  drużyna FOC WOPR. Startowały ponadto  drużyny: Komenda Powiatowa Policji w K-Koźlu, klasa policyjna Zespołu Szkół w Sławięcicach,  Kędzierzyńska Strefa Aktywna,  WOPR Kietrz-Branice. Najlepsze drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta K-Koźle .Wszyscy uczestnicy otrzymali okazjonalne koszulki , a zespoły dyplomy. Zawody zostały zorganizowane przez  WOPR K-Koźle, Kędzierzyńską Strefę Aktywną oraz  Urząd Miasta K-Koźle. Sędzią głównym wyścigów był  i9nstruktor Piotr Pietrzyk.