III runda ligi pływackiej w Zdzieszowicach.

W dniu 1 czerwca w Zdzieszowicach odbyła się III runda miejskiej ligi pływackiej . Kilkunastu osobowa ekipa MUKS WOPR Kędzierzyn Koźle zdobyła 28 medali, w tym 17 złote, 6 srebrne i 5 brązowe. Po dwa złote medale zdobyli : Bajer Natalia , Rekowski Karol, Mikołajek Angelika , Rapiejko Jan, Kupczyk Balbina, Budz Tomasz, Rapiejko Zofia, po jednym złotym medalu zdobyli: Gucwińska Agnieszka, Emerling Diana i Kuterski Mateusz. Ponadto medale srebrne i brązowe zdobyli: Breitkopf Karolina, Sado Jagoda, Sitnik Milena, Samsel Julia, Knapik Cyprian, Gucwiński Łukasz, Broniak Marcel. W zawodach udział wzięli także plasując się tuż za podium: Sitnik Kamila, Lebiecka Lena, Hoy Martyna, Komodzińska Julia, Lemczewski Karol, Guziak Julia ,Osipa Janusz, Gancarz Kajetan, Balawender Julia. Zawody przeprowadzono na dystansach 25 m i 50 m , w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym. Startowały roczniki od 2003 do 2011 i młodsi. Trenerem kędzierzyńskiej ekipy jest Bogdan Stańczyk. Zarząd sekcji MUKS WOPR dziękuje Gminie Kędzierzyn Koźle za dofinansowanie udziału w zawodach