Zawody ligi miejskiej w Zdzieszowicach.

W dniu 7 marca w krytej pływalni w Zdzieszowicach odbyła się 3 runda V edycji ligi miejskiej w pływaniu. Zawody przeprowadzono na dwóch dystansach 25 i 50 m stylem klasycznym, dowolnym i grzbietowym. Ponad 20 osobowa ekipa MUKS WOPR Kędzierzyn Koźle trenera Bogdana Stańczyka zdobyła łącznie 20 medali , w tym 9 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych. Po dwa medale zdobyli: Julia Poullich – 2 złote, Łukasz Gucwiński – 2 złote, Julia Guziak – złoty i brązowy, Kajetan Gancarz – złoty i srebrny, Tomasz Budz – złoty i srebrny , Diana Emerling – 2 medale srebrne. Ponadto medale złote zdobyli: Lena Lebiecka, Julia Samsel, srebrne: Franciszek Bytnar, Karolina Breitkopf, brązowe: Jagoda Sado, Natalia Bajer, Karol Rekowski, Michał Kałamaga. Zawodnicy startowali w swoich kategoriach wiekowych o statusie amatora oraz zawodowca. Ponadto w zawodach udział wzięli: Julia Komodzińska, Maja Poullich, Miłosz Kisieniowski, Łukasz Kałamaga, Agnieszka Gucwińska, Mateusz Kuterski, Balbina Kupczyk, Zofia Rapiejko. Zarząd sekcji dziękuje rodzicom za pomoc przy organizacji wyjazdu. Udział w zawodach został współfinansowany przez Gminę Kędzierzyn Koźle. Dziękujemy