Zakończenie sezonu 2022 WOPR Leśnica.

Zakończenie sezonu letniego 2022 za nami 🙄Jednak nasza drużyna WOPR Leśnica lubi najbardziej okres letni jak na ratowników przystało 🏖 a zakończenie zwiastuje nadejście chłodniejszych dni 🥶 dla nas to czas w którym będziemy szlifować swoje umiejętności na basenach i nie tylko 😁Dziękujemy Weronice i Patrykowi za zabezpieczenie Kąpieliska w Leśnicy 💪 spisaliście się na medal 🔥 oraz wszystkim ratownikom którzy nam pomagali 🤝Zakończenie to świetna okazja by się spotkać, poćwiczyć i wspólnie spędzić czas 🤩Jak tradycja nakazuje zorganizowaliśmy wewnętrzne zawody ratownicze dla Naszej drużyny w Ośrodku WOPR Januszkowice 🌊 Ratownicy uczestniczyli w takich konkurencjach jak :- akcja ratownicza bezpośrednia zakończona prowadzeniem RKO przez 2min na fantomie- bieg po flagi – akcja ratownicza na kołowrocie – wyścig na łodziach wiosłowych na czas Wielkie brawa dla Wszystkich 👏Na spotkaniu omówiono parę spraw bieżących i plany na najbliższy czas 😀Zwieńczeniem całości była pizza, ognisko, tańce i pogaduchy 🤩WOPR Województwa OpolskiegoWOPR Kędzierzyn-Koźle