56.Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym Poznań 2023.

Nasi ratownicy na 56 Letnich Mistrzostwach Polski zdobyli:🔥sztafeta 4×25 holowanie manekina w składzie Aneta Drabik, Joanna Czok, Zofia Rapiejko i Victoria Kocjan zdobyły srebro🔥sztafeta 4×50 z pasem w składzie Natalia Lewandowska, Julia Guziak, Aleksandra Cieplak i Joanna Czok zdobyły brąz🔥sztafeta 4×50 z przeszkodami w składzie Natalia Lewandowska, Joanna Czok, Aleksandra Cieplak i Victoria Kocjan zdobyły srebro 🔥sztafeta 4×50 z przeszkodami w składzie Paweł Smoliński, Maciek Matyjasek, Łukasz Solak i Michał Poprawa zdobyła złoto🔥sztafeta 2×12 rzut liną w składzie Joanna Czok i Jadwiga Burzyńska zdobyły srebro 🔥Aleksandra Cieplak zdobyła brąz na dystansie 50m holowanie manekina 🔥Aneta Drabik zdobyła brąz w konkurencji 200m super ratownik 🔥Zuzanna Kordek zdobyła złoto w konkurencji 50m holowanie manekina i srebro w konkurencji 100m z przeszkodami🔥Jadwiga Burzyńska zdobyła srebro w konkurencji 100m holowanie manekina w płetwach🔥Diana Emerling zdobyła złoto w konkurencji 50m holowanie manekina, złoto w konkurencji 100m z przeszkodami 🔥Maciej Matyjasek zdobył brąz w konkurencji 200m z przeszkodami 🔥Michał Poprawa zdobył srebro w konkurencji 200m z przeszkodami🔥Maciej Leszczyński zdobył złoto w konkurencji 200m z przeszkodami w kategorii junior 🔥Maksymilian Topolnicki zdobył dwa srebra jedno w konkurencji 50m holowanie manekina a drugie w konkurencji 200m super ratownik🔥Karol Rekowski zdobył brąz w konkurencji 50m holowanie manekina🔥Mateusz Kuterski zdobył srebro w konkurencji 100m z przeszkodami.

II dzień zawodów.

Drugi dzień zawodów zaczęliśmy🔥srebrnym medalem Maksymiliana Topolnickiego, który zdobył również brąz w konkurencji 100m ratowanie manekina z pasem🔥Karol Rekowski zdobył srebro w konkurencji 100m ratowanie manekina z pasem🔥Jadwiga Burzyńska zdobyła dwa srebra w konkurencji 100m ratowanie manekina z pasem w kategoriach junior oraz open 🔥Joanna Czok zdobyła brąz w konkurencji 100m ratowanie manekina z pasem🔥Zuzanna Kordek zdobyła srebro w konkurencji 100m ratowanie manekina z pasem w kategorii junior młodszy.

🔥MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle został wicemistrzem Polski w klasyfikacji generalnej klubowej🔥dziewczyny zdobyły tytuł mistrza Polski w klasyfikacji generalnej damskiej🔥mężczyźni zdobyli tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej męskiej 🔥Diana Emerling zdobyła tytuł mistrzyni Polski w kategorii młodzik 🔥Michał Poprawa zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii open.