Gala sportu i kultury za 2025r.
W dniu 22 maja w Domu Kultury Koźle odbyła się Gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Kędzierzyna Koźla w dziedzinie kultury i sportu za 2025r. Wśród nagrodzonych znalazło się 21 reprezentantów , 2 trenerów i 2 działaczy sportowego ratownictwa wodnego MUKS WOPR Kędzierzyn Koźle. Nagrody z rąk Pani Prezydent Sabiny Nowosielskiej i Wiceprezydenta Tomasza Radłowskiego odebrali Zuzanna KordekMichał PoprawaDiana EmerlingDominika SzeligaLena LebieckaJulia NowakowskaJoanna CzokAneta DrabikVictoria KocjanMartyna SzostakPaweł SmolińskiAleksandra CieplakWojciech SadoMartyna RekowskaBartosz GuziakKatarzyna RapiejkoJagoda SadoVictoria SetnickaJulia DolataKarol RekowskiMaksymilian Topolnicki, trenerzy Bogdan StańczykJędrzej Janyk oraz działacze sportowi:Tadeusz WitkoPiotr PietrzykGratulujemy wyróżnionym i liczymy że będziecie utrzymywać się na obranym kierunku i poziomie

- Powiatowe obchody z okazji Dnia Strażaka
- Błękitni Aktywni – szkoła przyjazna wodzie – Grobniki 2026.
