Mistrzostwa Polski młodzików w sportowym ratownictwie wodnym Ostrołęka 26.
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW I MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – OSTROŁĘKA 2026
W miniony weekend nasi zawodnicy rywalizowali w Ostrołęce podczas Mistrzostw Polski Młodzików i Młodzików Młodszych. Wracamy z zawodów z bardzo dobrymi wynikami i kolejnymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej! W klasyfikacji generalnej jedenastolatków na podium stanęły:
Julia Nowakowska – 2. miejsce
Dominika Szeliga – 3. miejsceW poszczególnych konkurencjach nasi zawodnicy wywalczyli łącznie 6 medali:
5 medali srebrnych
1 medal brązowyAutorami medalowych sukcesów były:
Julia Nowakowska
Dominika Szeliga
Lena LebieckaDodatkowo nasza drużyna zajęła 1. miejsce w klasyfikacji postępu – byliśmy zespołem, który zrobił największy progres w porównaniu do wyników z poprzedniego roku. To potwierdza, że zawodnicy byli bardzo dobrze przygotowani, startowali na miarę swoich możliwości i niemal wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe.Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom znakomitych występów, zaangażowania i sportowej postawy. Dziękujemy trenerom oraz rodzicom za wsparcie i doping. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszej drużyny i z niecierpliwością czekamy na kolejne starty!
Brawo drużyna!

- Bezpieczne wakacje PSP nr.6 Kędzierzyn Koźle 2026r.
- Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie – PIOTRÓWKA 26
