Mistrzostwa Polski w ratownictwie morskim 2023.

Maciej Matyjasek zdobył tytuł indywidualnego Mistrza Polski w ratownictwie morskim w klasyfikacji generalnej Open. Zdobył złoty medal w konkurencji bieg-pływanie-bieg, srebrny medal w konkurencji flagi plażowe i brąz w konkurencji bieg 1km po plaży.

Ekipa MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle na Morskich Mistrzostwach Polski w pierwszym dniu stawała 4 razy na podium.💥Sztafeta pływanie w składzie Maciej Matyjasek, Łukasz Solak, Michał Poprawa i Aneta Drabik zdobyła złoty medal💥Maciej Matyjasek zdobył złoty medal w konkurencji Garmin race 💥Łukasz Solak zdobył brązowy medal w konkurencji Garmin race💥Aneta Drabik zdobyla brązowy medal w konkurencji Gatmin race.

Drugi dzień zmagań na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim zakończony. Nasi zawodnicy poradzili sobie rewelacyjnie.💥Maciej Matyjasek zdobył tytuł indywidualnego Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej Open. Zdobył złoty medal w konkurencji bieg-pływanie-bieg, srebrny medal w konkurencji flagi plażowe i brąz w konkurencji bieg 1km po plaży💥Aneta Drabik zdobyła złoty medal w konkurencji bieg 1km po plaży.